Author: t***9
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: Màu hồng sến
Màu sắc: Màu Hồng baby
Kích thước: Một cỡ
Price: 102.000₫
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Điện áp | 3.7 V |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 13 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb2402199590260400 |
Author: t***9
Date:
Review: Màu hồng sến
Màu sắc: Màu Hồng baby
Kích thước: Một cỡ
Author: A***i
Date:
Review: I really like the glass, it's really cute, I really like it, Masha Allah, really
Màu sắc: Màu Hồng baby
Kích thước: Một cỡ
Author: C***l
Date:
Review: Great quality, just like the photos
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: i***3
Date:
Review: Very good quality. Amazing product.
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm